User Menu Search
Close
Zbieramy nakrętki dla Arturka
Lechia Gdańsk
/ Kategorie: Lechia Gdańsk

Zbieramy nakrętki dla Arturka

Wszyscy znamy dzielnego kibica Lechii z Tczewa - Arturka Rose, który od 4 miesiąca życia walczy fantastycznie o swoje zdrowie i jak najlepszą formę fizyczną. Wspólnie z LWAMI PÓŁNOCY rozpoczynamy zbiórkę dla Arturka, którą każdy wesprzeć może w najprostszy możliwy sposób, czyli przekazując nakrętki, których tygodniowo "produkujemy" bardzo dużo. Część z nas już odruchowo kompletuje je w domu szukając informacji, gdzie i komu można by je przekazać, a część z nas możliwe dopiero zacznie to robić. Zachęcamy do tego oraz do przekazania swoich zbiorów do naszego ośrodka, który mieści się przy ulicy Fiszera 10 we Wrzeszczu.

Chcesz je nam podrzucić zadzwoń pod nr 508185209, ustalimy wszelkie szczegóły. Masz tych nakrętek tak dużo, że nie dasz rady ich nam dostarczyć to też zadzwoń, a na pewno coś wykombinujemy.

Wszystkie przekazane nakrętki trafią do rodziców Artura, a następnie do firmy recyklingowej, wszystkie środki pozyskane z ich sprzedaży zostaną spożytkowane na rehabilitację małego Lechisty!

Drukuj
767

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top