User Menu Search
Close
Zjednoczeni pod wspólnym Znakiem. Podsumowanie Trójkolorowego Dnia Dziecka
GKS Tychy
/ Kategorie: GKS Tychy

Zjednoczeni pod wspólnym Znakiem. Podsumowanie Trójkolorowego Dnia Dziecka

Najpierw opanowały miasteczko przed stadionem, a następnie przejęły sektor zajmowany przez najbardziej zagorzałych kibiców. Setki dzieci wypełniły w niedzielę trybuny i głośnym dopingiem wspierały piłkarzy GKS-u Tychy. Byli w różnym wieku, ale w tym dniu wszyscy zjednoczeni pod wspólnym znakiem.

Jest to inicjatywa kibicowska, która na pewno przejdzie do historii. Jako pierwsi oddaliśmy nasz sektor-młyn dzieciom i spotkało się to z bardzo fajnym odbiorem. Najmłodsi garną się do kibicowania i widzę tu już kilku następców. Parę lat jeszcze poczekam i mogę iść na emeryturę – mówi Stanley, młynowy GKS-u Tychy.

Miejsce młynowego na gnieździe zajęły dzieci, które najpierw intonowały kibicowskie piosenki, a następnie cały sektor śpiewał razem z nimi. To wszystko z okazji Dnia Dziecka i Trójkolorowego pilniku, który został zorganizowany na Stadionie Miejskim. Głównym celem było zachęcenie młodzieży do wspierania i kibicowania GKS-owi Tychy.

Jestem kibicem już od urodzenia. GKS Tychy jest dla mnie najlepszym klubem i bardzo go kocham.

Byłem na każdym meczu w tym sezonie i bez względu na wszystko dalej będę wspierał klub.

Pierwszy raz jestem na młynie. Bardzo mi się podoba i będę teraz chodził częściej. – zaznaczali najmłodsi, którzy w niedzielny wieczór przejęli sektor najbardziej zagorzałych kibiców tyskiego klubu.

Najpierw najmłodsi kibice przejęli jednak kontrolę nad miasteczkiem przed stadionem. Na dzieci czekała cała masa atrakcji i niespodzianek. Dla uczestników pikniku organizatorzy przygotowali m.in dmuchańce, wóz strażacki, zajęcia plastyczne, malowanie twarzy, klubowy autokar i słodkie upominki.

Przygotowaliśmy strefę sportową dla dzieci. Najmłodsi mogli zagrać w koszykówkę, badmintona, pokonać tor przeszkód i na pewno każdy znalazł coś dla siebie. Podobne akcje co jakiś organizujemy przed naszym sklepem. Najbliższa będzie już 3 czerwca – podkreśla Alicja z Decathlon Mikołów.

Pleciemy dzieciom warkoczyki. Najmłodsi mogą u nas kolorować, bawić się bańkami czy rysować kredą. Są bardzo zadowolone i bardzo chętnie do nas przychodzą. – dodaje przedstawicielka przedszkola językowego Smyki.

Bardzo mi się podoba. Najbardziej przypadła mi do gustu możliwość strzelania goli w dolne i górne okienko. Bańki też są super i wszystkie dmuchańce. – zaznacza uczestniku pikniku.

Ponadto w przerwie meczu na płycie Stadionu Miejskiego zostało rozegrane spotkanie pomiędzy Akademią SMS Tychy, a GKS Tychy.

Piknik został zorganizowany wspólnie z KP GKS Tychy oraz partnerami: Oblaty Śląskie, Decathlon, Przedszkole językowe Smyki, Da Grasso, Piekarnia Gruzińska Megobrebi, Invenio, Energytech, Grill Pub, NDI, Happy Balloons jak również PKM Tychy, tyską jednostką Straży Pożarnej oraz Klubem Kibiców Niepełnosprawnych. 

autor: K. Trzosek

 

Drukuj
245

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2023 KIBICE RAZEM
Back To Top