Znakomity weekend młodzieży

Dwa mecze, dwa zwycięstwa. Takim bilansem mogą pochwalić się dwie młodzieżowe drużyny Wiary Lecha. Młodzicy wygrali z zespołem z Mosiny, trampkarze wrócili z trzema punktami z Niechanowa.

Podczas 3. kolejki rozgrywek młodzieżowych oba zespoły Wiary Lecha prowadzone były, w związku z nieobecnością Piotra Borowskiego, przez trenera Jarosława Araszkiewicza. W sobotnie przedpołudnie swój mecz rozegrali młodzicy, dzień później przyszła kolej na trampkarzy.

Młodzicy po dwóch tygodniach przerwy rozegrali drugi jesienny pojedynek. Na własnym boisku w Robakowie podejmowali drugi zespół 1920 Mosina. Do przerwy zdecydowanie lepsza była Wiara Lecha, po zmianie stron do głosu doszli goście. Młodzicy WL cztery razy skierowali piłkę do bramki zespołu z Mosiny. Na listę strzelców wpisali się Witold Wypych (2), Igor Tabor i Marianna Jeske-Choińska. W drugiej połowie 1920 Mosina zdołała zmniejszyć stratę do Wiary Lecha, a mecz zakończył się zwycięstwem niebiesko-białych 4:2.

Młodzicy wygrali drugi mecz, trampkarze również. Po zeszłotygodniowym zwycięstwie nad Piastem Kobylnica przyszedł kolejny sukces jakim niewątpliwie było wywiezienie trzech oczek z Niechanowa. Pelikan dłużej utrzymywał się przy piłce i miał przewagę, ale to zawodnicy WL w pierwszej części zdobywali gole. Wynik, jak przed tygodniem, z rzutu karnego otworzył Franciszek Werner. Na 2:0 podwyższył Witold Wypych. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza część gry. W drugiej kibice oglądali jednego gola autorstwa gospodarzy, którym do końca spotkania nie udało się doprowadzić do remisu. Trampkarze wygrali 2:1.