4 razy złoto!
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Fenomenalny weekend w wykonaniu Kibolskiego Klubu Sportowego

Kolejny sportowy weekend w wykonaniu naszych zawodników. Fala upałów nie ułatwiała zadania, ale mimo tego, z powodzeniem braliśmy udział w paru wydarzeniach sportowych.
Znany w Wielkopolsce GogolMTB zorganizował w niedzielę 9.08 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski XC Wągrowiec 2020. Na terenie OSiR Wągrowiec nad jeziorem Durowskim, wytyczona została 2,5 km pętla XC. Nie brakowało na niej krótkich stromych zjadzów i sztywnych podjazdów po korzeniach. Pętla bardzo urozmaicona i każdy kto ją przejeżdzał mocno czuł ją w nogach. Na starcie zjawili się Tomek i Michał, którzy startowali w najliczniej obsadzonym wyścigu kategorii Masters i mieli do pokonania sześć rund. Znakomicie pojechał Michał, który prowadził od pierwszego okrążenia, a na kolejnych kontrolując sytuacje, tylko zwiększał przewagę nad rywalami. Michał dojechal #1 OPEN i #1 kat. Masters 1 🥇🏆👏. Tomek dzielnie walczył na trasie i ukończył zawody. 👏
To nie koniec sukcesów z weekendu, bowiem nieopodal Wągrowca odbywały się zawody Duo Cykl Wielkopolska Skoki. Na starcie pojawili się Waldem i Jakub, którzy startowali w parach ze znajomymi biegaczami. Ogromne brawa 👏👏 dla nich, ponieważ Waldek w parze zajął #1 miejsce , a Jakub #2 miejsce w swoich kategoriach 🏆🥇🥈
Jak by tego było mało, nasz kolega Mateusz, hardcorowiec od zadań specjalnych, wystartował w Ultra Time Trial Pniewy 2020. Mateusz pokonał 404,5 km w 24h NON STOP 😳, to jest dopiero twardziel. Zawody ukończył 1 miejsce open🥇
15 miejsce w generalce spośród nielicznych, którzy nie przestraszyli się pogody, czy też wycofali sie i stawili na starcie.👏👏
Na zakończenia naszych podsumowań, Darek pokonał Greatman Triathlon Kórnik dystans 1/4 IM. Miał proste założenia na ten start:
Ukończyć
Woda 20 min
Rower średnia 30km/h
Bieg poniżej 60min
"Bieg w Kórnik po mocno zacienionej ścieżce leśnej nawet z błotem i kałużami, ludzie kiepsko wyglądali na biegu, sam siebie zaskoczyłem kończąc bez zadyszki." 🙂
Za tydzien kolejne zmagania naszych...Stay tuned 😊

14316
Jaga Pomaga! Jaga Pomaga!

Jaga Pomaga!

W obliczu tragedii, która dotknęła naszych rodaków, jako kibice Jagiellonii Białystok nie mogliśmy pozostać obojętni...
Jagiellonia Białystok 223
PomagaMY powodzianom PomagaMY powodzianom

PomagaMY powodzianom

Kibice Miedzi idą z pomocą dla powodzian. Od dziś w naszym ośrodku rozpoczynamy zbiórkę darów dla powodzian.