User Menu Search
Close
Charytatywny piątek.
Kibice Razem Stal Stalowa Wola
/ Kategorie: Stal Stalowa Wola

Charytatywny piątek.

Panie i Panowie,

W piątek 20 sierpnia 2021 roku byliśmy organizatorami zbiórki krwi która odbyła się na Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli od godziny 9.00 do 12.00. Wielkie brawa i podziękowania dla wszystkich uczestników wydarzenia. Dziękujemy panu Grzegorzowi Michalskiemu z Wojewódzkiej Stacji Krwiodawstwa w Rzeszowie za ogarnięcie Krwiobusa i panu Mateusz Nowak dyrektor Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli za udostępnienia miejsca na stadionie. Dla każdego uczestnika akcji Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola ufundowało drobny upominek w postaci kubeczki i smyczki do kluczy.

Tego samego dnia od godziny 16.00 bierzemy udział w Charytatywnym Pikniku Rodzinnym na rzecz Placówki Opiekuńczo Wychowawczej Podleśna Przystań w Stalowej Woli. Organizatorem pikniku była firma Hany Service sp z o.o. Dzięki uprzejmości Hany Service udostępniono mam miejsce na rozłożenie namiotu z gadżetami Stalówki. Wszystkie zebrane pieniążki przekazaliśmy do głównej skarbonki pikniku. Mamy nadzieję że w wszyscy uczestnicy pikniku bawili się wyśmienicie a zebrane środki pomogą pani dyrektor Podleśnej Przystani na funkcjonowanie placówki.

Jeszcze raz wszystkim uczestnikom tych dwóch wydarzeń gorąco dziękujemy za udział. Gdyby nie wy mieszkańcy Stalowej Woli i okolic takie akcje nie miały by miejsca. 💚🖤

Do następnego z kibicowskim pozdrowieniem Hej Stal 💪💪💪

http://skssw.pl/charytatywny-piatek/

 

Drukuj
97

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top