User Menu Search
Close
FUTSAL: W PUCHARZE POLSKI Z BUDMAXEM PRZODKOWO
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

FUTSAL: W PUCHARZE POLSKI Z BUDMAXEM PRZODKOWO

Wiara Lecha poznała przeciwnika w I rundzie Pucharu Polski. Lechici o awans na kolejny szczebel pucharowej drabinki powalczą ze zwycięzcą rozgrywek w województwie pomorskim, Budmaxem Przodkowo. Pojedynek zostanie rozegrany w weekend 9/10 grudnia w hali rywala.
Rozgrywki Pucharu Polski w województwie pomorskim wygrał Budmax Przodkowo. W drodze do finału pucharowi rywale poznaniaków pokonali w fazie grupowej – Hubal Starogard Gdański 2:1 i KP Gdynia 6:0, a następnie w pojedynku 1/2 finału Ajax Leśniewo 2:1. W meczu o triumf w imprezie Budmax spotkał się Amatorem Kiełpino. Po jednostronnym widowisku przodkowianie wygrali 5:0.

Wiara Lecha zmierzy się z Budmaxem Przodkowo w I rundzie Pucharu Polski na szczeblu centralnym. Mecz odbędzie się w weekend 9/10 grudnia w hali rywala (dokładny termin oraz miejsce rozegrania spotkania nie jest jeszcze znane). Rok temu lechici nie przebrnęli tego szczebla pucharowej drabinki. Lepsze okazało się Calcio Wągrowiec, które pokonało u siebie Niebiesko-Białych 5:2.
Drukuj
205

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top