User Menu Search
Close
GKS od Szatni - ruszamy z VIII edycją
GKS Tychy
/ Kategorie: GKS Tychy

GKS od Szatni - ruszamy z VIII edycją

Kibice Razem GKS Tychy wraz z spółką Tyski Sport S.A. serdecznie zapraszają do udziału w ósmej edycji akcji "GKS od szatni". W trakcie ferii najmłodsi fani będą mogli wejść m.in do szatni, zobaczyć z czego składa się strój zawodnika, a nawet go założyć. W role przewodników wcielą się piłkarze oraz hokeiści.                                                                                                                                                                               

Podczas wycieczki po tyskim lodowisku będzie można przede wszystkim zobaczyć szatnię zawodowej drużyny hokejowej GKS Tychy. W rolę przewodników wcielą się zawodnicy tyskiej drużyny, którzy m.in. zaprezentują sprzęt hokejowy oraz odpowiedzą na wszystkie pytania zwiedzających. Ponadto będzie można zobaczyć puchary i trofea zdobyte przez GKS Tychy oraz najciekawsze pomieszczenia i zakamarki tyskiego Stadionu Zimowego.                                                                  

Na Edukacji 7 kibice zobaczą  m.in szatnię zawodników, siłownie, sauny czy gabinet do masażu. Na zwiedzających czeka też loża prezydencka, sala konferencja oraz Tyska Galeria Sportu.

Wyjątkowe zwiedzanie Stadionu Zimowego w Tychach oraz Stadionu Miejskiego podczas tegorocznych ferii zimowych będzie możliwe w następujących terminach:

Stadion Miejski:

21.01.2020 godz. 10:00

Stadion Zimowy:

22.01.2020 godz. 8:00

UWAGA Maksymalna liczba osób na daną godzinę wynosi 30. Decyduje kolejność zgłoszeń przesłanych na adres e-mail: tychy@kibice-razem.pl W wiadomości prosimy pozostawić imię i nazwisko zwiedzającego, numer telefonu do kontaktu oraz wybraną datę zwiedzania. Zapisy trwają do niedzieli, 19-tego stycznia. Przewidywany czas zwiedzania wynosi ok. godzinę.

Celem akcji jest propagowanie zdrowego i sportowego trybu życia, zapewnienie mieszkańcom naszego miasta atrakcyjnej formy spędzania czasu oraz promocja klubu GKS Tychy i pozytywnych wzorców kibicowania.

 

 

 

Drukuj
8281

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top