User Menu Search
Close
Igrzyska Europejskie
Sandecja Nowy Sącz
/ Kategorie: Sandecja Nowy Sącz

Igrzyska Europejskie

W dniach 21.06-02.07 będzie miało miejsce największe sportowe wydarzenie w Małopolsce w 2023 roku IGRZYJSKA EUROPEJSKIE. Międzynarodowy projekt zakłada w naszym regionie realizację rozgrywek w dyscyplinie Breaking 26-27.06 w Nowym Sączu oraz Judo,  Taekwondo, CyclingMountainBike w Krynicy Zdrój w terminie 23.06-26.06 oraz 01.07.2023. Obecnie trwa rekrutacja wolontariuszy, ponieważ główną wioską Igrzysk jest Krynica  Zdrój , większość dyscyplin i treningów odbywa się właśnie tam dlatego niezbędna jest pomoc wolontariuszy.

 

Każdy wolontariusz otrzyma:

3 koszulki t-shirt, spodenki, kurtkę przeciwdeszczową, workoplecak, bidon, całodniowe wyżywienie, całodniowe wyżywienie, ubezpieczenie, zaświadczenie o odbyciu wolontariatu, gadżet pamiątkowy.

 

Część wolontariuszy będziemy chcieli przeszkolić, aby nabyli umiejętności lidera grupy.

 

Jeśli ktoś chciałby dołączyć do grona wolontariuszy prosimy wejść na stronę  ie2023.pl/wolontariat i zarejestrować formularz.

 

Ośrodek Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Urząd Miasta Nowego Sącza. Koordynatorem centralnym Programu KIBICE RAZEM jest Polski Związek Piłki Nożnej.

Drukuj
315

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2023 KIBICE RAZEM
Back To Top