User Menu Search
Close
Informacje ws. karnetów
Jagiellonia Białystok

Informacje ws. karnetów

liga

Na stronie klubowej pojawiła się informacja w sprawie karnetów na mecze Jagiellonii z rundy jesiennej sezonu 2020/21.

"

Drodzy Kibice. Druga fala pandemii koronawirusa sprawiła, że rundę jesienną kończyliśmy przy pustych trybunach, bez Waszego udziału. Obecna sytuacja jest dla nas trudna i z niecierpliwością oczekujemy na mecze, podczas których ponownie zobaczymy Was na stadionie.

Nie jesteśmy w stanie w chwili obecnej określić momentu Waszego powrotu, ale pamiętamy o tych, którym rozwój pandemii koronawirusa uniemożliwił dopingowanie naszej Jagi z trybun oraz przeżywanie emocji na stadionie przy Słonecznej. Wszystkim, którzy zdecydowali się zakupić karnet przed rozpoczęciem rundy jesiennej sezonu 2020/21, pragniemy zaproponować rekompensatę. Przy zakupie kolejnego abonamentu, kiedy sytuacja epidemiczna pozwoli już na powrót na stadiony, wartość waszego kolejnego karnetu zostanie pomniejszona o cztery mecze, bo tylu nie mogliście obejrzeć na żywo, z powodu październikowej decyzji o zamknięciu stadionów.

Jednocześnie kibice, którzy dokonali zakupu biletu na mecz z Lechem Poznań i nie dokonali zwrotu, będą mogli odebrać wejściówkę, na jeden z pierwszych meczów po otwarciu Stadionów

Zdajemy sobie sprawę, że obecny czas wiąże się z dużą dawką niepewności. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że możecie mieć obawę o własne zdrowie i strach przed zarażeniem. W związku z tym, przypominamy, że obowiązujące prawo konsumenckie zezwala na odbiór środków finansowych za niezrealizowany karnet lub bilet.

Wszyscy głęboko wierzymy, że obecny kryzys szybko dobiegnie końca, a my jako społeczeństwo finalnie uporamy się z pandemią. Wrócimy silniejsi! Do zobaczenia na meczach! Dbajcie o Siebie!
"

Drukuj
2554

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top