JAKUB KIELISZEWSKI PO WYSTĘPIE W GOLĘCZEWIE: CIESZĘ SIĘ, ŻE MOGŁEM POMÓC DRUŻYNIE.

Wiara Lecha II zremisowała w Golęczewie 2:2. Obie bramki dla lechitów zdobył Jakub Kieliszewski, który zanotował 45-minutowy występ. Młody napastnik Niebiesko-Białych skomentował sobotnie spotkanie z GKS-em.

Pierwszy raz w tym sezonie miałeś okazje zagrać zarówno w I drużynie jak i rezerwach. Jakie są Twoje odczucia po występie w rezerwach?

Cieszę się, że mogłem pomóc drużynie i dać prowadzenie od pierwszych minut. Niestety nie udało się utrzymać tego wyniku do końca, ale wiem ze drużyna na pewno dała z siebie wszystko.

Jak oceniasz poziom i grę przeciwnika w tym spotkaniu? Remis jest sprawiedliwym wynikiem czy Twoim zdaniem któraś z drużyn mogła przechylić szalę na swoją stronę?

Uważam, że przeciwnik zagrał dobre spotkanie, szczególnie w drugiej części spotkania, ponieważ udało im się odrobić dwubramkową stratę i stwarzali więcej sytuacji. Jestem pewien, że mogliśmy dowieźć zwycięstwo, gdybyśmy byli skupieni do samego końca, ale suma summarum uważam, że remis to sprawiedliwy wynik.

W swojej karierze Jakubie miałeś okazje rywalizować na wielu poziomach rozgrywkowych, jakie czynniki Twoim zdaniem mają największy wpływ na grę w różnych ligach?

Grając na różnych szczeblach rozgrywkowych, można dostrzec różnice w poziomie rywalizacji, taktyce i podejściu do gry. Wyższe klasy zazwyczaj charakteryzują się większą intensywnością i wymagają lepszych umiejętności technicznych oraz taktycznych.