User Menu Search
Close
Jubileuszowy Piknik Rodzinny!
GKS Bełchatów
/ Kategorie: GKS Bełchatów

Jubileuszowy Piknik Rodzinny!

Fotorelacja

Dzień przed meczem z Miedzią, w piątek 4 września odbył się jubileuszowy X Piknik Rodzinny z GKS Bełchatów, połączony z prezentacją drużyny! Jak co roku, impreza odbyła się na Placu Narutowicza i było to jedno z pierwszych większych wydarzeń "na deptaku" w centrum miasta w czasach epidemii, na którym zjawiło się tego dnia kilkuset sympatyków GieKSy ze swoimi rodzinami.

Na najmłodszych kibiców GKS-u czekały między innymi "dmuchańce" czy boisko do gry w piłkę nożną. Swoje stoisko z pamiątkami mieli również najzagorzalsi kibice GieKSy, natomiast przy stoisku Centrum Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy w Bełchatowie można było spróbować sił przy pierwszej pomocy. Z Placu Narutowicza przenieśliśmy się tuż obok, do Sali Teatralno-Widowiskowej Gigantów Mocy, która po raz pierwszy w historii była miejscem prezentacji pierwszoligowej drużyny GKS-u, jak i występującej w okręgówce drugiej drużyny. Obowiązały tam ścisłe ograniczenia i przepisy sanitarne, mimo tego nie zabrakło tam licznej delegacji fanów GieKSy z naszą rozpoznawczą flagą "Bełchatowianie", którzy podczas prezentacji serdecznie powitali naszą pierwszoligową drużynę .

Organizatorami X Pikniku Rodzinnego byli: GKS Bełchatów, Kibice Razem GKS Bełchatów i Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze". Partnerem wydarzenia był MCK Bełchatów. Impreza odbyła się ze środków programu Kibice Razem, współfinansowanego przez Miasto Bełchatów.

Foto: Adrian Mielczarski (gksbelchatow.com)

Drukuj
1086
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top