User Menu Search
Close
KIBICE ŚLĄSKA DLA DZIECI Z KRZYDLINY MAŁEJ
Śląsk Wrocław
/ Kategorie: Śląsk Wrocław

KIBICE ŚLĄSKA DLA DZIECI Z KRZYDLINY MAŁEJ

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Wielki Śląsk od wielu lat odwiedzamy w okresie Świąt Bożego Narodzenia podopiecznych Domu Dziecka “Wiosna. Dzieci nie spędzą tych świąt ze swoimi rodzicami, tylko z opiekunami placówki w Krzydlinie Małej. I choć Ci, z całego serca starają się im dać namiastkę rodzinnego ciepła i miłości, to ich działania mogą tylko zyskać przy dodatkowym wsparciu.

Tym razem wybieramy się do Krzydliny już na początku grudnia. Nasi milusińscy będą wypatrywać starszego mężczyzny z białą brodą ubranego w czerwony strój, który wedle różnych legend i baśni rozwozi dzieciom prezenty saniami ciągniętymi przez zaprzęg reniferów. Tyle teoria. W praktyce nikt ze Stowarzyszenia nie spełnia takich wymogów, więc postanowiliśmy zaprosić Mikołaja prosto z Laponii.

Od kilku dni na stronie Stowarzysenia trwają licytacje, z których przychód przeznaczymy na prezenty i oprawę ich przekazania podopiecznym Domu Dziecka “Wiosna” w Krzydlinie Małej. Chcemy wlać trochę radości w te małe serduszka i liczymy, że nam w tym pomożecie. 

Drukuj
820

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2023 KIBICE RAZEM
Back To Top