User Menu Search
Close
"Międzynarodowy turniej kibiców Pogoni Szczecin w Łobzie"
Pogoń Szczecin
/ Kategorie: Pogoń Szczecin

"Międzynarodowy turniej kibiców Pogoni Szczecin w Łobzie"

W minioną sobotę odbył się kolejny już Międzynarodowy Turniej Kibiców Pogoni Szczecin. Organizacją zmagań zajął się Fan Club Łobez. W rywalizacji udział wzięły zespoły złożone z przedstawicieli grup dzielnicowych i Fan Cluby, a do tego swoje drużyny wystawili kibice Kotwicy Kołobrzeg i Dynama Berlin.

W turnieju piłkarskim udział wzięło szesnaście zespołów. W końcowym rozrachunku najlepsza okazała się drużyna LFS, która została zwycięzcą turnieju.

Zmagania piłkarskie to nie jedyne, które miały miejsce w hali w Łobzie. Odbyły się także zawody w przeciąganiu liny. Tutaj najmocniejsza okazała się ekipa FC Łobez.

Odbyły się także zawody w wyciskaniu sztangi leżąc. Tu o wygraną rywalizowali przedstawiciele FC Drawsko Pomorskie, FC Dębno i LFS. Najlepszy był Mateusz Rufkiewicz (FC Drawsko Pomorskie), którego możecie znać już z występów w Mistrzostwach Polski.
W trakcie turnieju FCS organizuje zbiórkę pieniędzy dla Hani, aby pomóc jej w walce z rakiem. Uzbierana przez nas kwota to 2434,57zł. Wszystkich hojnym darczyńcom bardzo dziękujemy !

Turniej był oczywiście kolejną okazją do integracji środowiska kibicowskiego skupionego przy Pogoni Szczecin. Głównym tematem rozmów i dyskusji był oczywiście start rundy wiosennej, bo wszyscy czekamy już na rywalizację Portowców w Ekstraklasie i w Pucharze Polski. Słowa uznania należą się przedstawicielom FC Łobez za wzorową organizację.
Drukuj
401

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top