User Menu Search
Close
Ostatni mecz rundy zasadniczej!
Arka Gdynia
/ Kategorie: Arka Gdynia

Ostatni mecz rundy zasadniczej!

Za nami derby i mecz z Pogonią. W obu Arkowcy zanotowali remisy, ale na boisku zobaczyliśmy odmienioną drużynę. Nie brakowało walki, ambicji i w obu przypadkach zwycięstwo było o krok.

Już w sobotę o 18:00 czeka nas bardzo ważny mecz. W 30. kolejce ekstraklasy, ostatnim meczu rundy zasadniczej, Arka Gdynia zmierzy się z Miedzią Legnica. Wygrana z beniaminkiem sprawi, że żółto-niebiescy przeskoczą tego rywala w tabeli i zajmą w niej co najmniej 12. miejsce. To będzie oznaczać cztery mecze rundy finałowej w Gdyni. A przy takim dopingu jak w Derbach Trójmiasta, będzie to wielki atut.

Po meczu z Pogonią piłkarze podkreślają, że dawno w drużynie nie było tak dobrej atmosfery. W drodze powrotnej ze Szczecina wszyscy myślami byli już przy sobotnim starciu z Miedzią. Wszyscy są bojowo nastawieni i przyświeca im w tym jedno słowo - wojna!

Dlatego gorąco namawiamy wszystkich, którzy mają w sercu Arkę - kupujcie bilety na to spotkanie, namawiajcie rodzinę, znajomych, i bądźcie w sobotę o 18:00 na Stadionie Miejskim w Gdyni. Ponieśmy nasz zespół fanatycznym dopingiem, pomóżmy im w walce o upragnione, długo wyczekiwane trzy punkty!

Jak co mecz zapraszamy także na nasz sektor rodzinny "Śledziki". Na dzieciaków czeka mnóstow atrakcji łącznie z wizytą piłkarzy pierwszego zespołu!

Arka razem!

 

Drukuj
4908

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2023 KIBICE RAZEM
Back To Top