User Menu Search
Close
Otwarcie ośrodka Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz
JN
/ Kategorie: Kibice Razem

Otwarcie ośrodka Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz

13 października 2017

Honorowe otwarcie kolejnego ośrodka Kibice Razem miało miejsce w piątek 13 października w Nowym Sączu. Do dyspozycji kibiców został uroczyśie oddany lokal przy ulicy Broniewskiego 26. Za nim jednak można było przystąpić do krojenia tortu i przecinania wstęgi, nowosądecy kibice poświęcili miesiące pracy aby doprowadzić powierzony im obiekt do obecnego stanu. Lokal przeszedł gruntowny remont, wymienione zostały instalacje, dobudowano ściany, ale efekt końcowy jest naprawdę zadowalający.

Tak też ocenili poziom prac i przydatność Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz goście, którzy przybyli na piątkową uroczystość. Wśród nich m.in.: Prezydent Miasta Nowego Sącza - Ryszard Nowak, Krajowy Koordynator ds. Współpracy z Kibicami Polskiego Związku Piłki Nożnej - dr Dariusz Łapiński, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Saczu - Paweł Badura, Dyrektor Wydziału Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji - Józef Kantor, Prezes Miejskiego Klubu Sportowego Sandecja S.A. - Grzegorz Haslik, Dyrektor Klubu - Andrzej Danek, Dyrektor Sportowy Klubu - Arkadiusz Aleksander, Z-ca Dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji - Tomasz Michałowski i kapelan Klubu - ks Józef Wojnicki.

Kibice w Nowym Sączu starania o pozyskanie siedziby i funduszy na prowadzenie ośrodka Kibice Razem rozpoczęli w zeszłym roku. Dzięki ich staraniom, a także przychylności miasta udało się uruchomić 14 już siedzibę Kibice Razem w Polsce. Równolegle do prowadzonych prac remonotwych organizowali też życie kibicowskie w swoim mieście prowadząc m.in. turniej "Sączersi Cup", wsparcie akcji dla poszkodowanych na Pomorzu czy kompletując wyprawki szkolne. To nie koniec działań, dzięki nowo otwartej siedzibie wachlarz możliwości się rozszerza i jak zapowiadają, mają zamiar z niego skorzystać. Turniej w EA Fifa 18 czy konkurs wiedzy o Sandecji Nowy Sącz to tylko początek.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz i fanpagu na Facebook'u

Drukuj
30332

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top