User Menu Search
Close
Podsumowanie 2022 roku przez Kibiców Śląska!
Śląsk Wrocław
/ Kategorie: Śląsk Wrocław

Podsumowanie 2022 roku przez Kibiców Śląska!

Rok 2022 był dla nas niezwykle pracowity.

Rozpoczęliśmy go pielgrzymką na Jasną Górę, a zakończyliśmy wizytą w Domu Dziecka w Bierutowie. W trakcie minionego roku nie zapomnieliśmy o Powstańcach, ofiarach II Wojny Światowej, Żołnierzach Wyklętych czy kibicach Śląska, którzy odeszli do “Sektora Niebo”.

Oprócz standardowych działań, do których Stowarzyszenie zostało powołane, udało się zrealizować sporo różnych inicjatyw. To dzięki Wam, kibicom Śląska i zgód, możemy teraz cieszyć się i z dumą patrzeć na miniony rok, ponieważ całkiem sporo się tego uzbierało.

W akcjach dla Piotrusia Błaszczaka, Lucjana Sołtysa, Pawła Parusa, dzieci z Domów Dziecka w Krzydlinie i Bierutowie, oraz Świetlicy Środowiskowej “Bratnia Dłoń” w Oleśnicy zorganizowaliśmy aż 180 licytacji, dzięki którym udało się zasilić zrzutki charytatywne kwotą 51,437 zł.

Pomogliście nam także w zbiórce dla Dziecięcego Szpitala Klinicznego we Lwowie i lwowskiej siedziby Stowarzyszenia Odra Niemen. Delegacja Stowarzyszenia Wielki Śląsk osobiście dostarczyła dary dla ofiar wojny, w tym Polaków mieszkających na Ukrainie, pomimo trwających działań wojennych.

Jak co roku wsparliście także akcję dla zwierzaków z “Ratujówki”. O licytacjach na oprawę “Ultravaganzy”, która uświetniła obchody 75-lecia naszego WKS-u, już nawet nie będziemy wspominać 😉

Dlatego z tego miejsca jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim osobom, które wsparły nasze inicjatywy. Wielokrotnie pokazaliście, jaka siła tkwi w społeczności kibiców Śląska, a “Wielkie Serca ❤ Wielki Śląsk 🇮🇹”, to nie jest tylko puste hasło.

DZIĘKUJEMY! 👏👏👏

Drukuj
163

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2023 KIBICE RAZEM
Back To Top