User Menu Search
Close
Relacja kibicowska: KKS Kalisz – Motor Lublin
Motor Lublin
/ Kategorie: Motor Lublin

Relacja kibicowska: KKS Kalisz – Motor Lublin

Pod stadion docieramy pół godziny przed pierwszym gwizdkiem, jednak ostatnie osoby na sektorze pojawiają się dopiero w 30 minucie meczu i wtedy też ruszamy z dopingiem. Jeżeli chodzi o nasze śpiewy, to w pierwszej połowie stały one na bardzo dobrym poziomie, jednak w drugiej odsłonie spotkania słabły z każdą kolejną minutą. Nie zabrakło również wymiany uprzejmości z miejscowymi.

 

Na płocie pojawiło się 9 flag. Dwie fany naszych Braci ze Śląska, jedna flaga Górników, oraz – „Nieproszeni Goście”, „Stare ReKSy”, „Lubartów”, „Bełżyce”, „Rejowiec”, a także „Banda Motor”, która tego dnia zalicza debiut.

Gospodarze uformowali ok. 200 osobowy młyn i dopingowali całe spotkanie. W pierwszej połowie zaprezentowali oprawę, na którą składała się sektorówka, flagi na kij i race. Piłkarze po słabym meczu bezbramkowo remisują z miejscowym KKSem. Droga powrotna do domu, podobnie jak trasa w pierwszą stronę przebiegła bardzo sprawnie. Na sektorze gości obecnych 500 osób (1 zakazowicz pod stadionem), w tym ok. 170 Śląsk i 30 Górnik – dziękujemy za wsparcie!

 

Zdjęcie: NI-FO Marcin Folmer, Stadionowi Oprawcy 

Drukuj
3392

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top