User Menu Search
Close
"Relacja z wyjazdu na mecz Polska - Wyspy Owcze"
Pogoń Szczecin
/ Kategorie: Pogoń Szczecin

"Relacja z wyjazdu na mecz Polska - Wyspy Owcze"

Kolejny rok z rzędu, grupa blisko 50 dzieci ze Szczecina ruszyła na mecz reprezentacji Polski w ramach inicjatywy organizowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej, jaką jest sektor Kibice Razem dedykowany dla najmłodszych.

Tym razem, celem był stadion narodowy w Warszawie, na którym polska reprezentacja stoczyła, jak się okazało na meczu, wyrównany pojedynek z reprezentacja Wysp Owczych.

Wyjazd autokarem zaplanowano punkt 9:00, by po spokojnej podróży o godzinie 17:00 zameldować się pod stadionem w Warszawie. A było warto przyjechać, bo przedmeczowych atrakcji było całkiem sporo.

Przedmeczowy piknik na terenie boiska bocznego przy stadionie był głównym celem szybszego przyjazdu. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić się w sprawnościowych konkurencjach piłkarskich, wzięli udział  w konkursie wiedzy o futbolu, a najmłodsi dodatkowo skorzystali z przeróżnych animacji oraz dołączyli do gry terenowej, której motywem przewodnim była ekologia. W jej trakcie dzieci miały za zadanie odszukać punkty kontrolne, przy których dowiedziały się wielu przydatnych ciekawostek.  Wszystko oczywiście w klimacie sportowej rywalizacji.

Następnie cała grupa ruszyła na stadion, by po sprawnym wejściu zająć swoje miejsca w sektorze za jedną z bramek. Na meczu, mimo że przez jego większą część wynik nie był taki, jaki wycieczka oczekiwała, trwała doskonała zabawa. Tak jak w poprzednim wyjeździe do Wrocławia, tak i ostatnio w Warszawie, olbrzymią wrzawę i doping otrzymał wchodzący w końcówce meczu Kamil Grosicki, kapitan Pogoni Szczecin.

Mecz polscy piłkarze wygrywają 2:0 i w dobrych humorach cała wycieczka kieruje się do autokaru. Po całonocnej podróży, nad ranem szczecińscy kibice meldują się w Szczecinie. 

Drukuj
1358

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top