User Menu Search
Close
Sportowe wakacje z ośrodkiem Kibice Razem Miedź Legnica
Miedź Legnica
/ Kategorie: Miedź Legnica

Sportowe wakacje z ośrodkiem Kibice Razem Miedź Legnica

Dzień 4 - Karaiby u Skiby

Sportowe wakacje z ośrodkiem Kibice Razem Miedź Legnica - dzień 4

Po kilku dniach zmagań sportowych przyszła pora na wycieczkę i chwilę relaxu. Tym razem skorzystaliśmy z zaproszenia kolejnej zaprzyjaźnonej z naszym ośrodkiem firmy Skibińscy Kunice i odwiedziliśmy podlegnickie ,,Karaiby u Skiby" 🌴 . Świetny wakacyjny klimat na plaży z palmami i bambusowyi parasolami, leżaki, lody, woda, muzyka, piasek, piłka. Czego chcieć więcej do szczęścia ? Żeby nie było i nasze wakacyjne hasło ,,Sport to zdrowie każdy kibic Ci to powie" było dzień w dzień aktualne organizujemy naszym dzieciakom wyścigi na rowerach ... wodnych. Zielono niebiesko czerwone rowery, które udostępniła nam firma Wypożyczalnia sprzętu wodnego Malva Kunice zrobiły świetną robotę. Była sportowa rywalizacja, mnóstwo śmiechu i nieco adrenaliny ;) Kolejny dzień uważamy za bardzo wesoły i udany.

Z tego miejsca dziękujemy bardzo :

1. Skibińscy KuniceMarcin Skibiński za przyjęcie naszej kibicowskiej szarańczy na swoje karaiby. Na pewno nie była to nasza ostatnia wizyta u was ;)
2. Wypożyczalnia sprzętu wodnego Malva Kunice za rowerki wodne. Bez was ten dzień nie był by taki wesoły jak był. Dziękujemy również za słodkości dla naszych młodych kibiców.
3. Firmie przewozowej Batory za transport do podlegnickich Kunic i z powrotem.

RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO ! HEJ MIEDŹ !

#KibiceRazemML #KibiceRazem #Wakacje2020

Drukuj
245

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top