User Menu Search
Close
Zbiórka dla DPS-u w Poznaniu
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Zbiórka dla DPS-u w Poznaniu

Drodzy Kibole!

Czasy są jakie są i nikomu nie jest lekko. Ale wierzymy w Was i w Waszą bezinteresowną pomoc!

Organizujemy zbiórkę środków piorących, szamponów, mydeł - dla dzieci i dorosłych - dla Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Poznaniu prowadzony przez Siostry Serafitki.

Dary można składać w biurze Stowarzyszenia Kibiców Kolejorz, na IV trybunie Stadionu Lecha. Bułgarska 17. Od poniedziałku do piątku 10.00-16.00.

Akcję organizuje Stowarzyszenie Kibiców Kolejorz. Partnerami akcji Stowarzyszenie Wiara Lecha oraz poznański ośrodek Kibice Razem.

W Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Poznaniu prowadzonym przez Siostry Serafitki (znanym także jako „DPS św. Rocha”) zapewniamy całodobową opiekę 60 podopiecznym (w większości są to dziewczynki) z wieloraką niepełnosprawnością intelektualną i fizyczną.

Zróżnicowane potrzeby naszych podopiecznych związane z różnym stopniem ich niepełnosprawności wymagają od nas stosowania coraz to nowszych i bardziej adekwatnych form terapii i rehabilitacji. Na co dzień nasi podopieczni na terenie Domu korzystają z zajęć fizykoterapeutycznych (w tym także hydroterapia), terapii zajęciowej, muzykoterapii oraz indywidualnych zajęć z pedagogiem specjalnym odbywających się w odpowiednio wyposażonych salach. Ponadto raz w tygodniu w ogrodzie odbywają się zajęcia hipoterapii.

Do dyspozycji jest kryty basen zewnętrzny oraz plac zabaw wraz z całym ogrodem.

Oprócz tego podopieczne, które nie realizują już obowiązku szkolnego, uczęszczają na Warsztaty Terapii Zajęciowej działające na terenie miasta. Korzystają z zajęć sportowych organizowanych przez Olimpiady Specjalne.

Drukuj
2839

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top