Wysokie zwycięstwo ze Stalą

Liga

W piątkowy wieczór Jagiellonia zmierzyła się z Stalą Mielec w ramach 14-stej kolejki piłkarskiej Ekstraklasy.
Od pierwszej minuty gospodarze przejęli inicjatywę. Ruszyli na bramkę rywala i w 20 minucie meczu Hansen otworzył wynik spotkania. Parę minut później było już 2-0. W polu karny sfaulowany został Marczuk, a karny na bramkę zamienił Wdowik. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa spotkania.
Po zmianie stron gości trochę odważniej ruszyli na bramkę Jagi ale to białostoczanie trafiali do siatki. W 79 minucie spotkania, akcje w polu karny wykańczał Imaz i po jego strzale na bramkę piłka odbiła się jeszcze od obrońcy gości i przy słupku wpadła do siatki. Cztery minuty później Jagiellończycy przeprowadzili kontratak, po którym sędzia podyktował rzut karny. Po chwili zmienił decyzję, wskazując na rzut wolny z 17 metra. Do piłki podszedł Bartłomiej Wdowik, który skierował ją pod poprzeczkę bramki gości.
Do końca spotkania już nie wiele się wydarzyło i Jagiellonia pewnie zgarnęła trzy punkty pokonując Stal Mielec 4-0.

Jagiellonia Białystok - Stal Mielec 4:0 (2:0)
Bramki: Kristoffer Hansen 19', Bartłomiej Wdowik 23' (k), 83', Mateusz Matras 79' (s)

Jagiellonia: 1. Zlatan Alomerović - 16. Michal Sáček, 72. Mateusz Skrzypczak, 17. Adrián Diéguez, 27. Bartłomiej Wdowik - 7. Dominik Marczuk (61' 36. Jakub Lewicki), 14. Jarosław Kubicki (78' 3. Dušan Stojinović), 8. Nené, 28. José Naranjo (68, 11. Jesús Imaz), 99. Kristoffer Hansen (77' 18. Tomasz Kupisz) - 98. Vinícius Matheus (61' 10. Afimico Pululu).

Stal: 1. Mateusz Kochalski - 27. Alvis Jaunzems (66' 37. Mateusz Stępień), 3. Bert Esselink, 21. Mateusz Matras, 6. Leândro (58' 5. Marco Ehmann), 23. Krystian Getinger - 10. Maciej Domański (81' 14. Przemysław Maj), 16. Matthew Guillaumier (58' 22. Rafa Santos), 19. Michał Trąbka, 11. Krzysztof Wołkowicz (58' 8. Kōki Hinokio) - 17. Ilja Szkurin.

486
KONKURS Z NAGRODAMI OD PARTNERA OŚRODKA!!! KONKURS Z NAGRODAMI OD PARTNERA OŚRODKA!!!

KONKURS Z NAGRODAMI OD PARTNERA OŚRODKA!!!

Ośrodek Kibice Razem Stal Mielec & Canal+ Galeria Aura Mielec mają dla Was trzy podwójne wejściówki na mecz Stal Mielec - Raków Częstochowa.
Stal Mielec 2417
ŚWIĘTO ULTRY ŚWIĘTO ULTRY

ŚWIĘTO ULTRY

Za nami Święto Ultry, które miało miejsce podczas spotkania Jagiellonii Białystok z Lechem Poznań. Działo się sporo więc zapraszamy do...