Kibice Razem Stal Stalowa Wola
/ Kategorie: Stal Stalowa Wola

Za nami derby w Tarnobrzegu!!!
Pod stadionem melduje się Ok 340 osób w tym: 18 Kibiców Jastrzębia, 78 Stal Rzeszów, 8 Dynamo, 2 Polonia oraz Stal Gorzyce – dziękujemy za wsparcie.

Nie wszyscy wchodzą na sektor. Tym razem wpuszczanie na obiekt przebiega bardzo wolno i ostatnie osoby są na stadionie pod koniec pierwszej połowy. Na płocie wieszamy dwie flagi: „STF” oraz Stali Rzeszów „ŚMK”. Do tego dwa transparenty, jeden chłopaków z Gorzyc dla ziomka za kratami a drugi skierowany do zgromadzonej na sektorach gospodarzy koalicji: „Tutaj ku...y pospinane a na trasie roz....bane. Koalicja ch...a warta”.

Prowadzimy dobry doping w asyście bębna ,przeplatany oczywiście wymianą uprzejmości . Niestety, kopacze tracą bramkę w ostatniej minucie spotkania i przegrywamy 1:0.

Stal pęka i rdzewieje powiedz Citko co się dzieje ?????

Po meczu do późnych godzin nocnych gościmy naszych przyjaciół .

STAL RZESZÓW – Raków Częstochowa

W środę 40 osób wspiera Stal na pucharowym meczu z Rakowem. Mecz przy jupiterach a na stadionie ponad 4 tysiące widzów. Konkretny młyn Stali i bardzo dobry doping przez całe spotkanie . W klatce gości Kibice Rakowa. Dzięki za wszystko.