Nasza Drużyna uczestniczyła X Ogólnopolskim Turnieju Ośrodków Kibice Razem w Gniewinie.Zajęliśmy wysokie 5 miejsce! 🏆Ogromne brawa dla całej Drużyny! 🖤🤍❤️🖤👏👏👏