Jak co roku, także i tego 1 sierpnia, kibice Polonii uczcili wielkie pragnienie wolności i przelaną krew warszawskich powstańców z 1944 roku. Kibice Razem Polonia Warszawa wspólnie z grupą Ultras Enigma co roku pielęgnują tą piękną tradycję.Wzorem lat ubiegłych godnie wspomnieliśmy tych, którzy za wolność oddali życie i jak zawsze złożyliśmy wieńce w miejscach upamiętniających ich bohaterskie czyny.
79 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego








