Sandecja - Resovia
Sandecja Nowy Sącz
/ Kategorie: Sandecja Nowy Sącz

Kolejny mecz z rzędzu bez przegranej, choć niestety przerwana seria wygranych. W Nowym Sączu Sandecja remisuje 1:1 z Resovią Rzeszów. Teraz chwila przerwy, spowodowana występem Arki Gdynia w finale Pucharu Polski, więc następny mecz w Nowym Sączu 8 maja z Koroną Kielce.

5649
5. Bieg Hetmana Mieleckiego. 5. Bieg Hetmana Mieleckiego.

5. Bieg Hetmana Mieleckiego.

22 sierpnia br. odbędzie się piąta edycja Biegu Hetmana na cześć Mikołaja Mieleckiego, byłego właściciela miasta i legendarnego dowódcy.
Stal Mielec 3579
Rowelove. Rowelove.

Rowelove.

Działamy i cały czas wspieramy różne inicjatywy i niesiemy biało-niebieską pomoc.
Stal Mielec 3053
Motor Lublin - Ruch Chorzów Motor Lublin - Ruch Chorzów

Motor Lublin - Ruch Chorzów

Iinwazja kibiców, mega doping, zaangażowanie, walka, świetna gra, emocje, fantastyczna atmosfera i zwycięstwo nad Motorem Te kulisy trzeba...