User Menu Search
Close
100-lecie Kolejorza okiem kamery - część II
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

100-lecie Kolejorza okiem kamery - część II

Cały świat mówi o oprawie i atmosferze na meczu Lecha Poznań z Jagiellonią. My nie będziemy gorsi i też będziemy się chwalić - bo sami wiecie, że mamy czym!
Tak to wyglądało na meczu!

Po raz kolejny kibole Kolejorza stali się symbolem klubu i rozsławili go - tak, aby informacja o 100-leciu dotała do najodleglejszych zakątów ziemi. O fantastycznej atmosferze przygotowej prze kibiców pisął cały świat. Tylko z jedno profilu kibiców Lecha Poznań na mediach społecznościowych - informacja dotarła do ponad 4 MILIONÓW odbiorców.

Filmy i zdjęcia z meczu Lecha z Jagiellonią Białystok na swoich stronach umieszczały m.in. francuskie L'equipe, turecja telewizja NTV Sport i Onedio, brytyjskie BBC, a także amerykańske ESPN, które doceniło film, który otrzymał "medialnego Oskara". Również holenderski Voetbalprimeur i tamtejszy Eurosport oraz portugalski Record, zachwycali się atmosferą na poznańskim stadionie.

Nagrania z meczu udostępniali również influencerzy z całego świara - m.in. Angelica Camacho, słynna dziennikarka sportowa ze Stanów Zjednoczonych, na której Instagramie film obejrzało ponad 2.3 miliona odbiorców. Również zawodnik dość egzotycznej w Polsce dyscypliny sportu - znany ze świtnych występów w lidze NFL Chad Johnson doceniał poświęcenie i choreografię poznańskich kibiców. Na jego profilu film dotarł do 3.2 miliona użytkowników.

Również portale w Republice Południowej Afryki (Sport24info), Indonezji, Ekwadorze, Brazyli, Meksyku czy nawet Papui-Nowej Gwinei pisały i chwaliły oprawę meczu rocznicowego.

Warto przypomnieć, że kilka lat wcześniej - podczas meczu Manchester City - Lech  - fani poznańskiej druzyny "zrobili Poznań" - który stał się symbolem kibicowskiej zabawy. "Lets Do The Poznan" rozsławiło na całym świecie nie tylko klub, miasto ale i samych kibiców.

Część II

Ten i inne filmy z drona dzięki naszej współpracy z Drone&More i dronujemy.com
Raz jeszcze DZIĘKI!


Drukuj
4135
Sandecja - GKS Tychy Sandecja - GKS Tychy

Sandecja - GKS Tychy

W 20 kolejce pierwszej ligi, w meczu przyjaźni nasza drużyna pokonuje 2:1 ekipę GKS Tychy. W następnej kolejce zagramy na wyjeździe w Opolu.
Sandecja Nowy Sącz 12386
Odszedł Konrad Kornek Odszedł Konrad Kornek

Odszedł Konrad Kornek

Konrad Kornek odszedł 12 marca, w wieku 84 lat. Kornek to były bramkarz Odry Opole i reprezntacji Polski, grał także w Warszawskiej Legii oraz w...
Odra Opole 11701
Pierwsza233234235236237238239240242244245246247248249250Ostatnia

Ośrodki

  • Wszystko
  • Kibice Razem
  • Lechia Gdańsk
  • Śląsk Wrocław
  • Arka Gdynia
  • GKS Tychy
  • Miedź Legnica
  • Górnik Zabrze
  • Korona Kielce
  • Lech Poznań
  • Motor Lublin
  • Jagiellonia Białystok
  • Ruch Chorzów
  • GKS Bełchatów
  • Sandecja Nowy Sącz
  • Pogoń Szczecin
  • Stal Mielec
  • Odra Opole
  • Polonia Warszawa
  • Stal Stalowa Wola
  • KKS Kalisz 1925
More
    Psijaciele pomagają. [EasyDNNnews:Comments] [EasyDNNnews:Categories separator="" last]
    Stal Mielec

    Psijaciele pomagają.

    3 edycja PSIJACIELE POMAGAJĄ.

    brak treści

    Wystąpił problem podczas ładowania treści

    Poprzedni Następny

    Najpopularniejsze

    Poprzedni Następny

    Newsletter

    Podaj adres email, aby zapisać się na newsletter programu Kibice Razem
    CAPTCHA
    Wpisz kod z obrazka powyżej:
    Back To Top