Strzelanina przy Słonecznej

Liga

W ostatnią sobotę października w Białymstoku przy ul. Słonecznej ponad 5 tysięcy fanów piłki kopanej ( w tym około 100 gości) zobaczyło szalony mecz w wykonaniu obu drużyn.
Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy mieli dwie szanse na zdobycie bramki ale ich nie wykorzystali.
Później goście przeprowadzili szybką kontrę i wyszli na prowadzenie.
Jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą część gry, po dość problematycznej sytuacji, sędzia po weryfikacji var odgwizdał jedenastkę, którą na gola zamienił były zawodnik Jagi - Kądzior.
W drugiej części meczu Jaga jeszcze mocniej przycisnęła drużynę z Gliwic i bardzo szybko strzeliła kontaktową bramkę, która dała nadzieje na osiągnięcie korzystnego wyniku.
Dwanaście minut później było już 2-2 po bramce Imaza a minutę później Jagiellończycy znów wbili piłkę do bramki rywali, niestety sędzia tego gola nie uznał, podobnie jak bramki w końcówce.
W międzyczasie Piast wyszedł na prowadzenie po bramce w 83 minucie.
W ostatniej akcji meczu Bartek Bida strzałem z główki uratował Jagę przed porażką.

Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice 3:3 (0:2)
Bramki: Fedor Černych 51′ (k), Jesús Imaz’ 63, Bartosz Bida’ 90 – Arkadiusz Pyrka 22′, Damian Kądzior 41′ (k), Michał Chrapek 83′

Jagiellonia: 55. Xavier Dziekoński – 14. Tomáš Přikryl (87′ 13. Andrzej Trubeha), 99. Bartosz Kwiecień, 3. Błażej Augustyn, 25. Bogdan Țîru, 27. Bartłomiej Wdowik (46′ 5. Bojan Nastić) – 10. Fedor Černych, 7. Michał Nalepa (59′ 26. Martin Pospíšil), 6. Taras Romanczuk, 11. Jesús Imaz – 16. Michał Żyro (79, 9. Bartosz Bida).
Piast: 26. František Plach – 20. Martin Konczkowski, 5. Tomáš Huk, 23. Miguel Muñoz, 98. Aléxandros Katránis (86′ 14. Jakub Holúbek) – 77. Arkadiusz Pyrka (79′ 19. Michael Ameyaw), 18. Patryk Sokołowski, 24. Tom Hateley (79′ 7. Tiago Alves), 6. Michał Chrapek (84′ 3. Tomasz Jodłowiec), 92. Damian Kądzior – 9. Alberto Toril (84′ 29. Nikola Stojiljković).

3901
Wszyscy do Jastrzębia ! Wszyscy do Jastrzębia !

Wszyscy do Jastrzębia !

W Strefie Miedzi trwają zapisy na sobotni wyjazdo kibiców Miedzi do Jastrzębia !  Koszt  Bilet + autokar 50 zł  Bilet 30...
Miedź Legnica 6006
Wspierają Koroniarzy! Wspierają Koroniarzy!

Wspierają Koroniarzy!

137. numer gazetki „Złocisto – Krwiści” trafił w Wasze ręce na sobotnim meczu z Zagłębiem Lubin. Jest to zasługa wielu osób,...