User Menu Search
Close
Sparing: Wiara Lecha – Kotwica Kórnik 0:2
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Sparing: Wiara Lecha – Kotwica Kórnik 0:2

Wiara Lecha rozegrała pierwszy mecz kontrolny w zimowym okresie przygotowawczym. Rywalem była IV-ligowa Kotwica Kórnik, która w końcowym rozrachunku okazała się być lepsza i mimo bezbramkowego remisu do przerwy, ostatecznie zwyciężyła 2:0.

Na zakończenie drugiego tygodnia przygotowań zespół Trenera Łukasza Kubiaka podjął grającą na co dzień w IV lidze Kotwicę Kórnik. Lechici zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i postawili rywalowi trudne warunki. Kibole prowadzili grę w pierwszej połowie spotkania, rozgrywając piłkę na połowie rywala, lecz nie zdołali trafić do bramki gości. Kilkukrotnie skutecznie interweniował także Mikołaj Nawrowski i po 45 minutach wynik pozostawał bezbramkowy.

Po zmianie stron trener Łukasz Kubiak zastosował kilka zmian taktycznych oraz personalnych, lecz to Kotwica przejęła inicjatywę nad spotkaniem. Po ośmiu minutach gry drugiej połowy Kórniczanie przejęli piłkę na połowie Lechitów i po podaniu ze skrzydła napastnik Kotwicy umieścił piłkę pod poprzeczką bramki Mateusza Kolasy. Kibole próbowali odpowiadać, zapędzając się pod pole karne rywali, ale nie przynosiło to tego dnia oczekiwanego skutku. W 79 minucie ponownie do bramki trafili zawodnicy IV-ligowca. Lechici stanęli przed szansą zdobycia bramki kontaktowej, ale bramkarz Kotwicy efektownie wybronił strzał z kilku metrów dobrze dysponowanego tego dnia Daniela Mankiewicza.

W następnym tygodniu Wiarę czekają dwie jednostki treningowe na boisku oraz trening bokserski. W najbliższą sobotę Lechici zagrają drugi zimowy sparing, a rywalem Wiary będzie TPS Winogrady, grający na poziomie klasy okręgowej.

Wiara Lecha – Kotwica Kórnik 0:2 (0:0)
Bramki: 53’, 79’
Wiara Lecha: Mikołaj Nawrowski (46’ Mateusz Kolasa) – Patryk Olaszczyk (46. Dominik Bednarek), Dawid Czerniejewicz (46. Jakub Pawlaczyk), Kuba Kałżyński (72. Jakub Maćkowiak), Jakub Maćkowiak (46. Mikołaj Hudziak), zawodnik testowany, Hubert Ziółkowski (30. Zawodnik testowany), Daniel Mankiewicz, zawodnik testowany, Marcin Daniel (60. Hubert Ziółkowski), Błażej Telichowski

Drukuj
1510
Podziękowania dla KRML Podziękowania dla KRML

Podziękowania dla KRML

Kolejne podziękowania za bezinteresowną pomoc trafiają na ręce koordynatorów ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica

Miedź Legnica 4368
Spotkanie z bohaterem kombatantem wojennym Spotkanie z bohaterem kombatantem wojennym

Spotkanie z bohaterem kombatantem wojennym

5 października odbyło się spotkanie z ostatnim żyjącym w trójmieście żołnierzem W. Andersa kpt. Władysławem Dąbrowskim. Dziękujemy wszystkim...
Lechia Gdańsk 3885
Zrozumiesz Niepełnosprawność Zrozumiesz Niepełnosprawność

Zrozumiesz Niepełnosprawność

Już dzisiaj wyjątkowe warsztaty w ośrodku Kibice Razem Miedź Legnica organizowane przez legnicki Klub Kibiców Niepełnosprawnych

Miedź Legnica 4686
Pierwsza61626364656667687072737475767778Ostatnia

Ośrodki

  • Wszystko
  • Kibice Razem
  • Lechia Gdańsk
  • Śląsk Wrocław
  • Arka Gdynia
  • GKS Tychy
  • Miedź Legnica
  • Górnik Zabrze
  • Korona Kielce
  • Lech Poznań
  • Motor Lublin
  • Jagiellonia Białystok
  • Ruch Chorzów
  • GKS Bełchatów
  • Sandecja Nowy Sącz
  • Pogoń Szczecin
  • Stal Mielec
  • Odra Opole
  • Polonia Warszawa
  • Stal Stalowa Wola
  • KKS Kalisz 1925
More
    Psijaciele pomagają. [EasyDNNnews:Comments] [EasyDNNnews:Categories separator="" last]
    Stal Mielec

    Psijaciele pomagają.

    3 edycja PSIJACIELE POMAGAJĄ.

    brak treści

    Wystąpił problem podczas ładowania treści

    Poprzedni Następny

    Najpopularniejsze

    Poprzedni Następny

    Newsletter

    Podaj adres email, aby zapisać się na newsletter programu Kibice Razem
    CAPTCHA
    Wpisz kod z obrazka powyżej:
    Back To Top