Po przerwie wracają rozgrywki drugiej ligi. Mecz z drużyną Rekord Bielsko-Biała został przełożony, więc pierwsze spotkanie jakie nas czeka to wtorkowy pojedynek z ekipą Zagłębia Sosnowiec. Więcej informacji na plakacie.