Wszystkim dzieciom, zarówno młodszym, jak i starszym, składamy w dniu ich święta najlepsze życzenia! 👧🧒Obyście na stadionie Polonii przeżywały jak najwięcej pięknych, radosnych i wspaniałych chwil! ⚫️⚪️🔴⚫️OD MAŁEGO NA CAŁEGO!