Wczoraj przeprowadziliśmy pierwszą część akcji #MlekoDlaHospicjum.
Zawsze najtrudniej jest napisać podziękowania, ale wynika to z tego że przy ogromie zaangażowania ludzi nie chcę się nikogo pominąć.
Ale od początku…
…a początek miał dzień szybciej kiedy to Bastion Reda poinformował nas że mają dla nas około 800 litrów mleka, zatem dzień prędzej busa naszego już trochę podładowaliśmy.
Przed rozpoczęciem meczu do naszego auta przychodziło mnóstwo kibiców Arki! Przyznamy szczerze, że…








