W 25 kolejce III ligi grupa IV w spotkaniu wjazdowym Sandecja Nowy Sącz wygrywa 2:1 z drużyną KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Dzięki temu zwycięstwu umacniamy się na pozycji lidera. Liczymy na kontynuacje wygranych spotkań i szybki powrót do II ligi.