Jak co roku, 11 listopada delegacja Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki złożyła wieniec pod pomnikiem Polski Morskiej na skwerze Kościuszki. Projekt Kibice Razem Arka Gdynia współfinansowany jest ze środków gminy Gdyni.