Motyw ciemny Motyw jasny

Wielki Festyn z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w Legnicy.

Organizatorzy Dnia Dziecka przygotowali dzień pełen śmiechu, zabawy i niespodzianek. Dla dzieci czekała loteria fantowa z nagrodami, dmuchańce, wata cukrowa czy kolorowe gofry. W tym dniu mogli spróbować swoich sił w zabawach zręcznościowych oraz płukać złoto.

Dzień Dziecka z Ośrodkiem „Kibice Razem Miedź Legnica” zaczął się już 29 maja 2025.

Jedną z pierwszych atrakcji był udział w Wielkim Festynie. Głównym organizatorem był zaprzyjaźniony  Oddział Okręgowy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy oraz Collegium Witelona Uczelnia Państwowa, którzy zaprosili Nas do dołączenia się do Międzynarodowego „Dnia Dziecka 2025 – Razem dla Dzieci”. Na placu Uczelni przygotowano wiele atrakcji np.: wata cukrowa i popcorn od Lions Club Legnica, poszukiwanie złota, ogromne, kolorowe dmuchańce ufundowane przez partnerów wydarzenia, czytelnia pod chmurką, przygotowana przez Bibliotekę Uczelnianą, warsztaty z budowania Lego od Akademii Piotrusia Pana, oraz kreatywne zajęcia. Były pokazy straży pożarnej,  nauka udzielania pierwszej pomocy.

W tym dniu również Ośrodek „Kibice Razem Miedź Legnica” włączył się do zabawy. Najmłodsi mogli spotkać się z maskotką Kibolek, dostać vouczery na mecze Miedzi Legnica, porozmawiać z koordynatorami Ośrodka.

Na placu zgromadziło się ponad 2 tysiące uśmiechniętych dzieci z miasta i gminy.

To był początek atrakcji dla naszych podopiecznych z Ośrodka Kibice Razem.

Zapisz się do newslettera!

Klikając przycisk „Subskrybuj”, potwierdzasz, że zapoznałeś się i zgadzasz się z zasadami Polityka prywatności
Przejdź do treści