Już po raz ósmy widzimy się na corocznym Żółto-Niebieskim Graniu. Tradycyjnie odbędzie się ono w klubie Bukszpryt przy Uniwersytecie Morskim w Gdyni.
Start koncertu planowany jest tuż po zakończeniu (około 21:00) zgodowego meczu z Zagłebiem Lubin, w piątek 13 grudnia 2019.
Oprócz występów artystów zaplanowane są także licytacje, z których zysk zostanie przeznaczony na akcję „Żółto-niebieski Mikołaj”.
Na secenie wystąpią m.in.:
All Bandits
…








