Motyw ciemny Motyw jasny

Koncert „Żółto-niebieskie granie”!

Już po raz ósmy widzimy się na corocznym Żółto-Niebieskim Graniu. Tradycyjnie odbędzie się ono w klubie Bukszpryt przy Uniwersytecie Morskim w Gdyni.
Start koncertu planowany jest tuż po zakończeniu (około 21:00) zgodowego meczu z Zagłebiem Lubin, w piątek 13 grudnia 2019.
Oprócz występów artystów zaplanowane są także licytacje, z których zysk zostanie przeznaczony na akcję „Żółto-niebieski Mikołaj”.

Na secenie wystąpią m.in.:

All Bandits

Zapisz się do newslettera!

Klikając przycisk „Subskrybuj”, potwierdzasz, że zapoznałeś się i zgadzasz się z zasadami Polityka prywatności
Przejdź do treści