Motyw ciemny Motyw jasny

III szkolenie dla ośrodków KIBICE RAZEM w Warszawie

W Warszawie odbyła się trzecia edycja ogólnopolskiego szkolenia dla ośrodków Kibice Razem, gromadząc z całej Polski. W zjeździe uczesniczyli także przedstawiciele PZPN oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. Spotkanie poświęcono przede wszystkim wymianie dobrych praktyk, rozwijaniu projektów społecznych oraz podnoszeniu jakości współpracy pomiędzy środowiskami kibiców a instytucjami publicznymi.

Podczas dwudniowego wydarzenia uczestnicy wzięli udział w warsztatach dotyczących zarządzania projektami, bezpieczeństwa na stadionach oraz angażowania młodych kibiców. Odbyło się również szkolenie – „Sponsoring bez pułapek: jak budować bezpieczne i partnerskie współprace?”. Nie zabrakło przestrzeni do dyskusji nad przyszłymi inicjatywami, które mają jeszcze mocniej zintegrować lokalne społeczności. Zaprezentowany został plan działań na przyszły rok.

„To szkolenie pokazuje, że wspólne działania i otwartość na dialog są fundamentem silnej, nowoczesnej kultury kibicowskiej” – podkreślił Dariusz Łapińsk, Kierownik Działu ds. Współpracy z Kibicami w PZPN

III szkolenie w Warszawie potwierdziło, że środowisko Kibice Razem stale rośnie, profesjonalizuje się i nieustannie poszukuje nowych sposobów na pozytywne aktywizowanie fanów piłki nożnej w całym kraju.

Zapisz się do newslettera!

Klikając przycisk „Subskrybuj”, potwierdzasz, że zapoznałeś się i zgadzasz się z zasadami Polityka prywatności
Przejdź do treści