
Dziewiętnasty tydzień zajęć przyniósł uczestnikom możliwość podniesienia poziomu techniki i pracy nad dynamiką ruchu!
09.12 – Kickboxing | grupa początkująca (MCS)
Trening skupiony na kombinacjach zaawansowanych. Uczestnicy ćwiczyli płynne łączenie ciosów i kopnięć w bardziej wymagających sekwencjach, poprawiając precyzję i kontrolę ruchu.
10.12 – Kickboxing | grupa początkująca (Hala KWB)
Kontynuacja pracy nad kombinacjami zaawansowanymi, tym razem w hali KWB. Ćwiczenia pozwoliły utrwalić technikę i zwiększyć szybkość reakcji w dynamicznych sytuacjach.
11.12 – Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami zapasów
Trening poświęcony dynamice ruchu. Uczestnicy doskonalili równowagę, koordynację i kontrolę ciała w ćwiczeniach ogólnorozwojowych z elementami zapasów.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywność i świetną atmosferę – energia na treningach nie ustaje!
Zapisy:
+48 793 917 509
wiadomość prywatna profilu Kibice Razem GKS Bełchatów
Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!
Uwaga: zajęcia są filmowane.
Zadanie jest finansowane ze środków pochodzących z budżetu Miasta Bełchatowa.









